"KONTAKT 55K" profi nešiojamas

Prekės kodas: 110344

Prieinamumas: Sandėlyje

„Kontakt 55/Kprofi“ yra profesionali aušinimo sistema, kuri išsiskiria iš mūsų sauso kontakto aušinimo sistemų dėl savo universalaus panaudojimo bei įvairaus pritaikymo komercinėje srityje, pavyzdžiui, alinių pristatymuose arba didesniuose pobūviuose.
Nuolatinis aušinimo efektyvumas siekia 35-40 litrų per valandą, o maksimalus efektyvumo lygis – 50 litrų per valandą (o tai reiškia, kad per vieną valandą turėsite 70-100 stiklinių puikiai atšaldyto alaus). Oro kompresorių sudaro slopintuvas, įsiurbiamam orui skirtas molekulinis filtras ir, svarbiausia, darbinio slėgio reguliatorius, o taip pat oro matuoklis. Šio reguliatoriaus dėka naudotojas gali nustatyti ir reguliuoti reikiamą oro slėgį pagal pasirinktą gėrimą, remiantis trimis skirtingomis spalvomis pažymėta skale. „Lindr“ aušinimo blokas su moderniu kompresoriumi panaudoja įėjimo galią tiesioginiam aušinimui, o tai garantuoja minimalias energijos sąnaudas. Puikiai atvėsintas alus bus paruoštas termo-bloke per 5-8 minutes nuo šaldiklio įjungimo. „Lindr“ aušinimo technologija yra 45 % efektyvesnė nei jos įėjimo galia. Visa įrenginio konstrukcija bei aušinimo gyvatukas yra pagaminti iš nerūdijančio plieno. Šio alaus šaldiklio medžiagos atitinka aukščiausius higienos standartų reikalavimus bei garantuoja ilgą įrenginio eksploatavimo trukmę. Dvi rankenos leidžia lengvai valdyti šaldiklį.
Rinkos specialistų išvadose „KONTAKT“ alaus šaldikliai yra įvardyti kaip įrenginiai, pasižymintys geriausiu kainos / efektyvumo / kokybės / matmenų savybių santykiu.
Charakteristikos
Maksimalus efektyvumas, l/h 50
Išpylimas pirmą darbo valandą prie Δt=10°C, litrais
Linijų skaičius 2
Freonas
Svoris, kg 35.00
Klasė Luxury
Ledo kiekis, kg
Vandens talpa, l
Išmatavimai, mm
Plotis 400.00
Ilgis 428.000
Аukštis 705.00

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML nėra išverstas!
Blogas           Geras