Apie mus

UAB "VR servisas" šiuo metu yra viena lyderiaujančių įmonių, užsiimanti gėrimų - vandens, sulčių, limonado, colos, giros, alaus, sidro, vyno, alkoholio atšaldymo ir išpilstymo  įrangos gamyba, pardavimu bei aptarnavimu Baltijos valstybėse ir Lenkijoje.
 
Ilgametė darbuotojų patirtis, unikalūs marketingo metodai, lankstumas, greitas racionalių sprendimų priėmimas mums padėjo tapti  viena pirmaujančių įmonių Baltijos šalyse.
 
Mes vykdome tiek  standartinius - užeigų, kavinių, barų, restoranų, tiek  nestandartinius - didžiulių sporto kompleksų, pramogų arenų nealkoholinių ir alkoholinių gėrimų atšaldymo ir išpilstymo sistemų projektavimo, montavimo bei priežiūros darbus.
 
Klientui galime pasiūlyti pagal jo pageidavimus parinktą klasikinio ar modernaus stilių aukštos kokybės alaus išpilstymo įrangą, skirtą išpilstyti alų į bokalus, PET butelius bei statines.
 
UAB "VR servisas" centrinis padalinys yra įsikūręs Klaipėdoje. Rūpestingesniam ir greitesniam klientų aptarnavimui įmonė yra įsteigusi savo padalinius ir Vilniuje, Rygoje, Taline bei Varšuvoje.
 
Mes žinome kaip turi būti kokybiškai išpilstomi tinkamai atšaldyti gėrimai !!!