"KONTAKT 115" nešiojamas

Prekės kodas: 110334

Prieinamumas: Sandėlyje

„KONTAKT 115“ yra profesionalus šaldymo įrenginys, skirtas ataušinto alaus, naudojant mobilų barą, paskirstymui. Šis alaus šaldiklis skirtas prie komerciniam naudojimui, tiek naudojimui namuose (buityje).
Nuolatinis aušinimo efektyvumas siekia 115-130 litrų per valandą, o maksimalus efektyvumo lygis – 140 litrų per valandą. Šis „Green Line“ serijos alaus šaldiklis ne tik tausoja aplinką dėl ekologiškos šaldymo medžiagos „R290“, bet taip pat pasižymi 20 % efektyvesniu energijos panaudojimu bei 20 % mažesnėmis energijos sąnaudomis. Gamyboje naudojame energijos taupymo sistemą, o atšaldytojas yra pagamintas iš pilnai perdirbamų medžiagų, be jokios poliuretano izoliacijos. „Lindr“ aušinimo blokas su moderniu kompresoriumi panaudoja įėjimo galią tiesioginiam aušinimui, o tai garantuoja minimalias energijos sąnaudas. Aukštos kokybės, ataušintas alus bus paruoštas per 5-10 minučių nuo šaldiklio įjungimo.
Tiek visa įrenginio konstrukcija, tiek sliekinis sraigtas yra pagaminti iš nerūdijančio plieno. Šio alaus šaldiklio medžiagos atitinka aukščiausius higienos standartų reikalavimus bei garantuoja ilgą įrenginio eksploatavimo trukmę. 2 rankenos, įtaisytos šaldiklio viršuje, užtikrina paprastą valdymą. Rinkos specialistų išvadose „KONTAKT“ alaus šaldikliai yra įvardyti kaip įrenginiai, pasižymintys geriausiu kainos / efektyvumo / kokybės / matmenų savybių santykiu.

Charakteristikos
Maksimalus efektyvumas, l/h 140
Išpylimas pirmą darbo valandą prie Δt=10°C, litrais
Linijų skaičius 2
Freonas
Svoris, kg 46.00
Klasė Standartiniai
Ledo kiekis, kg
Vandens talpa, l
Išmatavimai, mm
Plotis 380.00
Ilgis 263.000
Аukštis 538.00

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML nėra išverstas!
Blogas           Geras