„CWP-200 green line“ stacionarus 6 linijų

Prekės kodas: 110322

Prieinamumas: Sandėlyje

„CWP 200 Green Line“ įmontuojamas gėrimų atšaldytojas išsiskiria iš kitų, tradicinių gėrimų atšaldytojų ne tik dėl savo dizaino ir apdorojimo kokybės, bet ir dėl visiškai naujo aušinimo bloko išdėstymo, lengvo svorio, mažų matmenų bei paprasto dizaino. „CWP 200“ struktūra šioje gėrimų atšaldytojų kategorijoje yra visiška naujovė.
Šis „Green Line“ serijos atšaldytojas ne tik tausoja aplinką dėl ekologiškos šaldymo medžiagos „R290“, bet taip pat pasižymi 20 % efektyvesniu energijos panaudojimu bei 20 % mažesnėmis energijos sąnaudomis. Gamyboje naudojame energijos taupymo sistemą, o atšaldytojas yra pagamintas iš pilnai perdirbamų medžiagų, be jokios poliuretano izoliacijos. „CWP 200“ struktūra šioje gėrimų aušintuvų kategorijoje yra visiška naujovė. Šio įrenginio nuolatinis aušinimo efektyvumas siekia 170-190 litrų per valandą, o maksimalus aušinimo lygis – 200 litrų per valandą.
Aušinimo blokas su moderniu kompresoriumi panaudoja įėjimo galią tiesioginiam aušinimui, o tai garantuoja minimalias energijos sąnaudas.
„LINDR“ aušinimo technologija yra 45 % efektyvesnė nei jos įėjimo galia. Aukštos kokybės ir vienodai aušinamas gėrimas teka pakankamai ilgu, nerūdijančio plieno gyvatuku, išvengiant temperatūros šoko. Aukštos kokybės, ataušinti gėrimai bus paruošti per 8-10 minutes nuo aušintuvo įjungimo. Be to, naudojant temperatūros reguliatorių galima tiesiogiai ir nepertraukiamai valdyti aušinamo gėrimo temperatūrą. „CWP 200“ gėrimų atšaldymo įrenginyje yra integruotas panardinamas siurblys, kuris užtikrina tobulą gėrimų aušinimą iki pat išleidimo čiaupo.
Modernus aušinimo technologijos pritaikymas užtikrina paprastą veikimą bei sumažina laiko sąnaudas, reikalingas priežiūros bei aptarnavimo darbams. Šio gėrimų atšaldymo įrenginio medžiagos atitinka aukščiausius higienos standartų reikalavimus bei garantuoja ilgą įrenginio eksploatavimo trukmę.

Charakteristikos
Maksimalus efektyvumas, l/h 200
Išpylimas pirmą darbo valandą prie Δt=10°C, litrais 200
Kompresorius 3/4
Linijų skaičius 6
Freonas
Svoris, kg 49.50
Klasė CWP
Ledo kiekis, kg 5
Vandens talpa, l 20
Išmatavimai, mm
Plotis 421.00
Ilgis 330.000
Аukštis 771.00

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML nėra išverstas!
Blogas           Geras